Nově v nabídce kromě sídla firmy také ready made společnosti a založení společnosti s.r.o. již od 17 900 Kč.

Dotazy na poskytnutí sídla

Často kladené dotazy na poskytnutí sídla společnosti v Praze, zřízení a změna sídla společnosti

Jak na zřízení sídla společnosti?

Pokud hledáte novou adresu, my vám poskytneme sídlo pro vaši společnost opravdu rychle a jednoduše. Slovem „rychle“ přitom myslíme opravdu rychle. V průběhu maximálně jednoho pracovního dne jsme schopní zajistit veškeré smlouvy a dokumenty potřebné ke změně zápisu v obchodním rejstříku a další dokumenty, které k poskytnutí nového sídla firmy potřebujete.

Dobře si uvědomujeme, že váš čas je drahý a právě proto vám nabízíme naše kompletní služby. Pro více informací se můžete podívat na náš ceník poskytnutí sídla.

Poskytnutí sídla společnosti krok za krokem

  1. Na našich stránkách si vyberete v přehledném ceníku variantu poskytnutí sídla firmy, k tomu si dále můžete vybrat doplňující služby.
  2. Provedete nezávaznou objednávku na poskytnutí sídla firmy za pomoci našeho formuláře, telefonicky nebo e-mailem.
  3. Po obdržení předběžné nezávazné objednávky vám zašleme kalkulaci ceny poskytnutí sídla vaší společnosti, zde si můžete znovu ověřit výslednou cenu, a to za všechny objednané služby.
  4. Jakmile potvrdíte objednávku, zašleme vám smlouvu a všechny další dokumenty k podpisu. Dbáme jak na spokojenost, tak i na pohodlí zákazníka, součástí zásilky je tedy i předvyplněná obálka s nadepsanou adresou, vám tedy stačí jen podepsat a vhodit obálku do schránky.
  5. Poté, co obdržíme platbu na náš bankovní účet, zašleme vám poštou originální výpis z katastru nemovitostí a zároveň souhlas o umístění sídla společnosti v naší nemovitosti.
  6. Po těchto krocích můžete bez obav změnit sídlo Vaší firmy v obchodím rejstříku.

Pokud si nevíte rady s jakýmkoliv krokem nebo s detaily některé naší služby při poskytování sídel společnostem, naši pracovníci vám ráci poradí a pomohou.

Přejít na ceník poskytnutí sídla